Slovák odmítl zaplatit pár korun za použití veřejných záchodů na nádraží. Když se ho strážný snažil zadržet, pokusil se ho bodnout nožem do břicha!
Internet

Šílenec odmítl zaplatit pár korun za WC! Cestu z toalet si proklestil nožem!

17. ledna 2016 13:41 / Z domova
Zabíjet pro pár korun chtěl muž (41) ze Slovenska, který si na Masarykově nádraží v Praze potřeboval odskočit na toalety. Odmítl totiž při cestě ven zaplatit několikakorunový poplatek a neváhal kvůli tomu zaútočit na pracovníka ostrahy dvaceticentimetrovým nožem! Snažil se mu ho zabodnout do břicha!

Toaletářka po muži požadovala uhradit poplatek za použití toalet, to se ale muži nelíbilo. "Žena, vůči které byl ,vyčůraný´ muž poměrně neurvalý, proto požádala o pomoc právě pracovníka ostrahy," podotkl policejní mluvčí Tomáš Hulan. Pracovník ostrahy se neplatiči snažil vysvětlit, že každý musí uhradit částku, která je jednoznačně stanovena vystaveným ceníkem. A málem za to zaplatil životem!

Skrblík si z ochranky nic nedělal, muže odstrčil a vyšel z toalet do haly nádraží. Strážný se ho tam ještě pokusil zadržet a přivolat policii. Reakce muže ale byla naprosto šokující! "Vytáhl z kapsy téměř dvaceticentimetrový nůž, kterým na strážného zaútočil. Napadenému se naštěstí podařilo uskočit. I tak čepel nože pouze o milimetry minula oblast břicha," doplnil Hulan.

Překvapený strážný nakonec paralyzoval Slováka slzným sprejem a agresora si pak převzali policisté. Nezaplacení poplatku za použití veřejného záchodu teď muže přijde hodně draho! Za ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví může totiž vyfasovat až desetileté vězení. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou