Řidič nezvládl řízení a s autem vjel přímo do prodejny čerpací stanice. Škoda dosáhla téměř milionu korun.
Policie ČR

Řidič zdemoloval prodejnu čerpací stanice! Autem prorazil skleněné dveře a zastavil se až o regály!

26. ledna 2016 10:07 / Z domova
Chtěl natankovat, ale místo toho způsobil řidič škodu za téměř milion korun! Muž totiž zajížděl k čerpací stanici na Benešovsku, ale jelikož nepřizpůsobil jízdu sněhové pokrývce, tak autem vjel přímo do prodejny! Prorazil skleněné dveře a zaparkoval mezi regály!

K nehodě došlo na rozhraní jižních a středních Čech u Mezna na Benešovsku. Bylo obrovské štěstí, že v prodejně v době nehody nebyl žádný zákazník. Auto se tam totiž vřítilo takovou rychlostí, že by bylo velmi obtížné před vozem včas uskočit. Uvnitř byla pouze prodavačka, která stála v bezpečí za kasou.

Na místo přijeli i policisté, kteří zjišťovali, jak se celá událost vlastně udála. „Muž nejprve vjel do prostoru stojanů, kde narazil svou pravou stranou do opláštění sloupu. Cestou porazil odpadkový koš, který spadl na jiné auto, a pokračoval dál přímo do shopu benzínové čerpací stanice,“ popsal jihočeský policejní mluvčí Milan Bajcura.

Potom, co auto prorazilo skleněné dveře, se zarazilo o stojany se zbožím. Řidič vylezl z auta a nevěřícně kroutil hlavou. Z hrozivě vypadající nehody vyvázl bez zranění. Avšak celková škoda, kterou napáchal, se vyšplhala hodně vysoko. Je to přes 900 tisíc korun.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Muslimka se v práci nechtěla podřídit evropským

Celebrity

Vondráčková na svých koncertech bourá sály!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou