Jízda vlakem muže zřejmě vzrušila a začal přímo ve vagónu masturbovat. Že jsou mezi cestujícími i nezletilé děti, mu v jednání nezabránilo.
Internet

Zfetovaný muž masturboval ve vlaku! Ukájel se i před dětmi!

29. ledna 2016 12:57 / Z domova
Šokující pohled se naskytl lidem cestujícím vlakem z Vrchlabí do Pilníkova. Své sexuální choutky tu neudržel na uzdě třiatřicetiletý muž a začal přímo ve vagóně masturbovat! Že ho sledují i děti, ho z míry nevyvedlo!

Onanující muž vyděsil i patnáctiletou dívku. Ta zavolala svému otci a ten na úchyla poslal policii. To už ale nadržený chlípník seděl v čekárně na vlakovém nádraží v Pilníkově a pokračoval tu bez skrupulí v sebeukájení.

"Policistům se pak muž svěřil, že má starosti, které se před jízdou vlakem pokusil zahnat dávkou pervitinu. Pak na něj prý přišly sexuální myšlenky, kterým totálně podlehl," řekla policejní mluvčí Šárka Pižlová.

Masturbace na nevhodných místech ale může dopadnout i daleko hůř! Zatímco třiatřicetiletému muži hrozí za onanii dvouletý kriminál, v Americe kvůli masturbaci přišel jeden muž (58) dokonce i o život! Nenapadlo ho totiž nic lepšího, než si stáhnout kalhoty a začít masturbovat během jízdy v autě. Kvůli většímu pohodlí si odepnul pás. Následovala bouračka a náraz ho katapultoval ven z auta. S kalhotami u kotníků ho našli policisté ležet na zemi několik metrů od auta. Byl na místě mrtvý.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Celebrity

Další velký muzikálový průšvih: Romeo a Julie

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou