Dvojice neznámých mladíků přepadává v Praze lidi. Nepoznáte je?
Policie ČR

Prahu děsí dva grázlové! Už zmlátili a okradli chlapce a ženu!

05. února 2016 08:55 / Z domova
Po Praze se potulují dva neznámí mladíci, kteří na potkání rozdávají rány a okrádají náhodné kolemjdoucí! Sílu jejich pěstí už na vlastní kůži okusil patnáctiletý hoch a dvaatřicetiletá žena! Té dokonce vykloubili palec! Nepoznáváte některého z gaunerů?

Poprvé zaútočili násilníci 30. ledna v Modřanech nedaleko ulice K Vltavě. Vyhlédli si teprve patnáctiletého mladíka, který šel směrem k ulici Československého exilu. Na poškozeného zezadu zaútočili pěstmi, srazili ho na zem a vzali mu mobil a bezdrátová sluchátka v ceně čtyři tisíce korun.

Druhé přepadení se stalo o den později nedaleko tramvajové zastávky Klamovka v Praze 5. "Pravděpodobně ti samí muži jako v prvním případě si tentokrát vybrali za oběť dvaatřicetiletou ženu, která se vracela okolo půl čtvrté ráno z centra Prahy. V ulici Jinonická na ni zaútočili. Nejprve ji napadli údery pěstí do obličeje, povalili ji na zem a uloupili kabelku. Škoda je pět tisíc korun. Navíc ji pachatelé při napadení vykloubili palec na ruce," dodal policejní mluvčí Jan Daněk.

Agresorům hrozí za loupež až na desetileté vězení. Kdo podezřelé muže na fotografiích pozná, měl by rychle kontaktovat linku 158. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou