Muž odešel z firemního vánočního večírku a slehla se po něm zem. Teď jeho tělo vydala řeka Morava.
Policie ČR

Beze stopy zmizel z vánočního večírku. Smutná záhada je konečně odhalena!

15. února 2016 08:36 / Z domova
Podivný případ muže, který odešel z předvánočního firemního večírku v centru Hodonína a po kterém se slehla zem, je po měsících konečně vyřešen! Jeho tělo vydala řeka Morava!

Osmapadesátiletý muž odešel z večírku nalehko bez bundy. Jeho kolegové se v tu chvíli domnívali, že se jde jen ven na chvilku provětrat. Muž se už ale nikdy nevrátil a nikdo netušil, kam se poděl!

"Případ byl pro nás od počátku záhadný a dá se říct, že muž zmizel beze stopy. O jeho pohybu nebo místu, kam směřoval, neexistovaly žádné poznatky. Nepomohly ani svědecké výpovědi ani záznamy kamerových systémů. Výsledek nepřinesly ani pátrací akce s nasazením policistů v terénu či kolem vodních toků, do kterých se zapojil také policejní vrtulník," řekl policejní mluvčí Petr Zámečník.

Policisté v pátrání neustali a znovu vyrazili kolem jednoho z ramen řeky Moravy. Ve vodě si najednou všimli něčeho, co připomínalo lidské tělo. "Přivolaní policejní potápěči ve spolupráci s hasiči skutečně z řeky vyprostili utonulé lidské tělo. Ukázalo se, že jde o hledaného muže z firemního večírku," poznamenal Zámečník.

Muž nezemřel násilnou smrtí. Jak se ale do vody dostal, se policisté teprve snaží zjistit. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Tak to bude opravdu zajímavý souboj. Zvítězí

Celebrity

Neuvěřitelné! Lucie Bílá udělala zázrak!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou