Lupiči přepadli v Praze prodejce, který zrovna otevíral dveře od zlatnictví. K lupu se však nedostali.
Thinkstock

Ozbrojení lupiči přepadli zlatnictví v Praze! V rukou měli zbraně s tlumiči!

21. února 2016 17:02 / Z domova
Na hlavu si nasadili kuklu, do rukou popadli zbraně a vrhli se na prodejce, který zrovna na Václavském náměstí v Praze odemykal dveře od zlatnictví! Muž se však trojici lupičů ubránil a oni museli vzít nohy na ramena! Nyní po nich pátrají policisté!

Pachatelé si na obchodníka počkali po deváté hodině ráno v podchodu za zlatnictvím. Praštili ho po hlavě zrovna ve chvíli, kdy otevíral dveře. Muž si okamžitě uvědomil, co se děje a rychle zabouchl dveře. Tím totiž spustil alarm, který upozornil policii i bezpečnostní agenturu.

Strážci zákona na místo dorazili o chvíli později. Našli tam však pouze prodavače s krvácející hlavou. Lupiči se po nezdařeném pokusu o lup dali na útěk. Muž policistům všechno povyprávěl a potom musel vyhledat lékařskou pomoc. „Motala se mu hlava a nebylo mu dobře,“ uvedl jeho kolega.

Pachatelé stále běhají po svobodě. „Případ vyšetřujeme pro trestný čin loupeže ve stádiu pokusu,“ uvedl mluvčí pražských policistů Jan Daněk. Dodal, že uvítají jakékoliv informace od svědků, kteří zaregistrovali v době loupeže něco podezřelého.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou