Muž zavolal soudní úřednici a vyhrožoval jí, že dorazí s devítkou a zopakuje masakr v Uherském Brodě, kde šílenec postřílel osm lidí a pak i sebe.
Internet

Zopakuji brodský masakr, vyhrožoval muž soudní úřednici!

02. března 2016 03:29 / Z domova
Další fanatik na obzoru? Minuty hrůzy prožívala úřednice zlínského soudu, které zavolal muž z Uherskohradišťska. Vyhrožoval jí, že na soud přijde s devítkou a zopakuje krvavý masakr, který před rokem spáchal šílený střelec v Uherském Brodě, jenž v místní restauraci Družba zastřelil osm lidí a pak i sebe!

Důvod nebezpečného vyhrožování byl přitom velmi malicherný. Muž se dožadoval informací ohledně svého spisu. Když ho úřednice požádala o spisovou značku, kterou muž neznal, přišla nečekaná reakce v podobě vystřílení lidí na soudě!

Výhrůžky ale volajícímu neprošly. Policisté si pro něj došli na ubytovnu ve Zlíně, kde pobýval, a odvezli ho do cely. V dechu měl více než tři promile alkoholu. "Ke svému činu se po vystřízlivění doznal s tím, že si přesně nepamatuje, co řekl, ale že toho lituje a omluví se. Zdůraznil, že není držitelem zbrojního průkazu, ani nevlastní zbraň, kterou by mohl někomu ublížit," doplnila policejní mluvčí Monika Kozumplíková s tím, že za nebezpečné vyhrožování hrozí pachateli až tři roky za mřížemi. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Z nově navrhovaného řešení uprchlické krize tu

Celebrity

Kaiser má zase podmínku! Už podruhé v životě!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou