Zloděj se vloupal do náklaďáku a zřejmě mu při krádeži vypadla jeho vlastní fotografie. Značně tak policistům usnadnil práci při pátrání po jeho osobě.
Internet

To se nepovedlo! Zloděj zapomněl ve vykradeném autě vlastní fotku!

06. března 2016 17:12 / Z domova
Tato krádež se nenechavci moc nepovedla! Rozhodl se vloupat do Tatry zaparkované v Zoo Zlín. Při krádeži ho sice nikdo nenačapal, ale byl tak zbrklý, že mu v Tatře vypadla jeho vlastní fotografie! Policisté tak mají pátrání výrazně ulehčené!

Vykradeného náklaďáku si všiml pracovník ostrahy. Do zoo se zloděj dostal po přestřižení ostnatých drátů. Z nádrže pak odčerpal asi 60 litrů nafty. To mu ale nestačilo, tak rozbil okénko u spolujezdce a k palivu si přibral i dvě autobaterie včetně kabelů a sadu nářadí. Na oplátku ale v Tatře nechal svou fotografii!

"Neobratnému lapkovi při jeho nekalé činnosti zřejmě vypadly drobné mince, protože byly rozházeny po podlaze vozidla. A s největší pravděpodobností lupič vytratil také svou fotografii, kterou našel majitel vozu vedle sedadla řidiče. Policisté z Fryštáku zahájili úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu krádež s dvouletou trestní sazbou. Pachatel způsobil odcizením věcí škodu ve výši bezmála 14 tisíc korun," poznamenala policejní mluvčí Monika Kozumplíková.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Hrůza! Teror migrantů nebere konce a Evropané

Celebrity

Tahle známá česká zpěvačka bude zase kojit!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou