Zloděj ukradl kolo, ale dlouho v jeho sedle nevydržel. Ujel pouhých pár metrů a pak se poroučel k zemi.
Thinkstock

Recidivista chtěl ukrást kolo! Místo toho si udělal pořádnou ostudu!

09. března 2016 17:15 / Z domova
Tak to se sedmatřicetiletému zloději rozhodně nepovedlo! Když od atletického stadionu ve Skvrňanech odjížděl za denního světla na ukradeném kole, dohnala ho spravedlnost! Z kapsy mu vypadly kleště, kterými o pár chvil dřív přeštípl zámek, a zablokovaly mu zadní kolo! Zloděj přepadl přes řídítka a skončil na zemi!

Recidivista se na akci vybavil pákovými kleštěmi a právě ty se mu staly osudným. Když naskočil na bicykl a snažil se z místa činu co nejrychleji zmizet, vypadly mu na zem přímo pod kolo. Pak následoval rychlý pád, kdy zloděj přistál obličejem přímo na tvrdé zemi. Z ošklivého pádu si však nic nedělal a opět nasedl na kolo a jel pryč.

To však netušil, že už má v patách svědka, který ho viděl při krádeži. „Jel za ním na skútru, a když jej dohnal u ulice Domažlické, dotázal se ho, zda mu kolo patří. Překvapený lapka z kola sesedl, odhodil ho a na útěk se dal pěšky," uvedla policejní mluvčí Hana Štefflová.

O pár minut později už ho dopadli muži zákona. Následně zjistili, že mají co do činění se zkušeným kriminálníkem. Za krádeže byl totiž odsouzen naposledy v roce 2013. Poslední trest pak dostal před dvěma lety za výtržnictví a ublížení na zdraví.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Navzdory Merkelové! Jako první politik v Evropě

Celebrity

Gregorová se možná vůbec vdávat nebude! Prý

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou