Zloděj ukradl kolo, ale dlouho v jeho sedle nevydržel. Ujel pouhých pár metrů a pak se poroučel k zemi.
Thinkstock

Recidivista chtěl ukrást kolo! Místo toho si udělal pořádnou ostudu!

09. března 2016 17:15 / Z domova
Tak to se sedmatřicetiletému zloději rozhodně nepovedlo! Když od atletického stadionu ve Skvrňanech odjížděl za denního světla na ukradeném kole, dohnala ho spravedlnost! Z kapsy mu vypadly kleště, kterými o pár chvil dřív přeštípl zámek, a zablokovaly mu zadní kolo! Zloděj přepadl přes řídítka a skončil na zemi!

Recidivista se na akci vybavil pákovými kleštěmi a právě ty se mu staly osudným. Když naskočil na bicykl a snažil se z místa činu co nejrychleji zmizet, vypadly mu na zem přímo pod kolo. Pak následoval rychlý pád, kdy zloděj přistál obličejem přímo na tvrdé zemi. Z ošklivého pádu si však nic nedělal a opět nasedl na kolo a jel pryč.

To však netušil, že už má v patách svědka, který ho viděl při krádeži. „Jel za ním na skútru, a když jej dohnal u ulice Domažlické, dotázal se ho, zda mu kolo patří. Překvapený lapka z kola sesedl, odhodil ho a na útěk se dal pěšky," uvedla policejní mluvčí Hana Štefflová.

O pár minut později už ho dopadli muži zákona. Následně zjistili, že mají co do činění se zkušeným kriminálníkem. Za krádeže byl totiž odsouzen naposledy v roce 2013. Poslední trest pak dostal před dvěma lety za výtržnictví a ublížení na zdraví.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Požadavky muslimů jsou opravdu nehorázné! Tomu se

Celebrity

Smutná Bohdalka! Co jí tolik trápí? To neuhádnete!

Sport

Finále French Open? Kvůli dešti snad do Vánoc!