Někomu za jízdy po dálnici vypadla z auta mraznička a další šofér do ní naboural. Policie teď po majiteli domácího spotřebiče pátrá.
Policie ČR

Nečekaný viník nehody na dálnici! Auto se vybouralo kvůli mrazáku uprostřed pruhů!

10. března 2016 16:39 / Z domova
Hodně neobvyklá nehoda se stala na dálnici D11 ve směru z Hradce Králové na Prahu. Někdo tu za jízdy ztratil mrazničku a ta zůstala stát uprostřed jízdních pruhů. Jeden z šoférů na tuto nečekanou překážku nedokázal včas zareagovat a do mrazničky to napasoval!

Kuriózní nehoda se stala na 74. kilometru. Několik řidičů se stačilo mrazáku vyhnout a přivolali policisty. Než ale dojeli, už do domácího spotřebiče stihl nabourat jeden řidič. "Naštěstí neutrpěl zranění, na mrazničce a autě ale vznikla škoda za 33 tisíc korun," podotkla policejní mluvčí Iva Kormošová.

Podle policistů někdo mrazák převážel a nevšiml si, že mu vypadl na cestu. Zároveň zveřejnili výzvu, aby se jim tento nepozorný řidič přihlásil. Je ale otázkou, zda jim majitel mrazáku vůbec zavolá. Mraznička je totiž na odpis a ještě ho čekají oplétačky s policajty. Na linku 158 se ale mohou ozvat i případní svědci, kteří by mohli pomoci šoféra odhalit. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Další tvrdá rána bruselským zastáncům migrace je

Celebrity

Další velký muzikálový průšvih: Romeo a Julie

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou