Policisté vyzývají svědky, kteří poznají muže na fotografii, aby se ozvali na linku 158.
Policie ČR

Zloděj ukradl z hotelového pokoje pozlacený mobil! Policistům stále uniká!

22. března 2016 14:10 / Z domova
Na pořádný lup si přišel zatím neznámý zloděj, který se vloupal do hotelového pokoje v pražském Karlíně! Uvnitř totiž našel pozlacený mobilní telefon za dvě stě tisíc korun! Nepohrdl ani dalšími telefony, které v pokoji našel!

Pachatel se dlouhé minuty procházel po chodbách luxusního hotelu a čekal na svoji příležitost. Až se ujistil, že je na patře sám, vloupal se do jednoho z hotelových pokojů. „Dostal se tam dosud nezjištěným způsobem, aniž by poškodil dveře. Následně z pokojů, které byly propojeny průchozími dveřmi, odcizil dva mobilní telefony iPhone 6, z nichž jeden byl pozlacený v hodnotě 200 tisíc korun,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Telefony hodil do dárkové tašky a vzal nohy na ramena. Urychleně opustil hotel a rázem po něm nebylo vidu, ani slechu. Když ubytovaný host zjistil, že se mu ztratily telefony v hodnotě tři sta tisíc korun, okamžitě informoval policii. Strážci zákona si vyžádali záznam z bezpečnostní kamery, díky kterému získali podobu pachatele.

Nyní policisté žádají veřejnost o pomoc s dopadením zloděje. „Kdokoliv ho na fotografii pozná, ať se neprodleně ozve na bezplatnou linku 158,“ vyzval mluvčí Daněk. Dodal, že muži hrozí až pět let za mřížemi.  
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou