Pitva zavražděné Mileny prokázala, že její přítel ji před smrtí týral dlouhé desítky minut. Žena pak umírala celou noc.
Policejnidenik

Šílené! Milena umírala v krutých bolestech celou noc!

23. března 2016 03:52 / Z domova
Děsivé okolnosti vyplavaly na povrch v souvislosti s brutální vraždou Mileny (36), kterou v Pacově na Vysočině zavraždil její přítel Milan (33). Žena umírala v krutých bolestech celou noc! Přítel ji nechal trpět v posteli a pomoc jí zavolal až ráno. To už ale bylo pozdě!

Vraždu vyšetřují kriminalisté od uplynulého pátečního rána. To Milan do domku přivolal záchranku s tím, že jeho družka má zdravotní potíže. Žena už ale byla v tu chvíli mrtvá!

Muž svoji přítelkyni surově napadl zřejmě již ve čtvrtek 17. března v pozdních nočních hodinách. "Opakovaně ji bil pěstmi do hlavy, kopal do ní, dupal jí po hlavě i krku a ze závěru soudní pitvy bylo zřejmé, že došlo i na škrcení,“ uvedl k případu Pavel Kubiš, vedoucí odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. Brutální teror mohl podle Kubiše trvat i několik desítek minut. Žena pak v bolestech umírala celou noc.

K hrůzostrašnému činu si Milan přiznal. Od neděle je ve vazbě a hrozí mu až dvacetiletý kriminál, případně i výjimečný trest. V minulosti byl muž čtyřikrát soudně trestán.

Milena i její přítel holdovali alkoholu i drogám. I kvůli tomu nedávno přišla o svou dcerku. V minulosti přitom žila Milena spořádaný život, měla dobré zaměstnání a vydělávala slušné peníze. Pak se ale uchýlila k drogám a její život skončil v troskách. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Požadavky muslimů jsou opravdu nehorázné! Tomu se

Celebrity

Smutná Bohdalka! Co jí tolik trápí? To neuhádnete!

Sport

Real měl na mále! Nakonec ale Ronaldo mohl svléknout