Pitva zavražděné Mileny prokázala, že její přítel ji před smrtí týral dlouhé desítky minut. Žena pak umírala celou noc.
Policejnidenik

Šílené! Milena umírala v krutých bolestech celou noc!

23. března 2016 03:52 / Z domova
Děsivé okolnosti vyplavaly na povrch v souvislosti s brutální vraždou Mileny (36), kterou v Pacově na Vysočině zavraždil její přítel Milan (33). Žena umírala v krutých bolestech celou noc! Přítel ji nechal trpět v posteli a pomoc jí zavolal až ráno. To už ale bylo pozdě!

Vraždu vyšetřují kriminalisté od uplynulého pátečního rána. To Milan do domku přivolal záchranku s tím, že jeho družka má zdravotní potíže. Žena už ale byla v tu chvíli mrtvá!

Muž svoji přítelkyni surově napadl zřejmě již ve čtvrtek 17. března v pozdních nočních hodinách. "Opakovaně ji bil pěstmi do hlavy, kopal do ní, dupal jí po hlavě i krku a ze závěru soudní pitvy bylo zřejmé, že došlo i na škrcení,“ uvedl k případu Pavel Kubiš, vedoucí odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina. Brutální teror mohl podle Kubiše trvat i několik desítek minut. Žena pak v bolestech umírala celou noc.

K hrůzostrašnému činu si Milan přiznal. Od neděle je ve vazbě a hrozí mu až dvacetiletý kriminál, případně i výjimečný trest. V minulosti byl muž čtyřikrát soudně trestán.

Milena i její přítel holdovali alkoholu i drogám. I kvůli tomu nedávno přišla o svou dcerku. V minulosti přitom žila Milena spořádaný život, měla dobré zaměstnání a vydělávala slušné peníze. Pak se ale uchýlila k drogám a její život skončil v troskách. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

Jste národ naprostých pitomců neschopných

Celebrity

Takhle jste Dášu Havlovou dlouho neviděli!

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou