Policisté řeší brutální přepadení řidiče na dálnici. Pachatelé ho zranili a okradli o více než sto tisíc korun.
Policejnidenik

Řidič chtěl na dálnici opravit kolo. Přepadli ho gangsteři a okradli o sto tisíc!

26. března 2016 09:12 / Z domova
Drsné přepadení na dálnici D5! Řidič Mercedesu chtěl vyměnit pneumatiku a dostal ránu do hlavy. Pachatelé ho pak okradli o více než sto tisíc korun!

Řidič může být rád, že útok neznámých pachatelů přežil! Drama se stalo 23. března okolo páté hodiny ranní na dálnici D5 ve směru na Plzeň. Přepadený skončil v péči lékařů.

Řidič při jízdě zjistil, že mu uchází pneumatika. Zastavil v odstavném jízdním pruhu a chystal se kolo vyměnit. Když ale stál u kufru auta a chtěl vytáhnout rezervu, pachatelé ho udeřili do hlavy a povalili do příkopu. Pak prohledali vozidlo a z peněženky ukradli hotovost přesahující sto tisíc korun!

"Zranění řidiče si vyžádalo lékařské ošetření. Popis pachatelů a jejich počet nyní kriminalisté zjišťují a žádají řidiče, kteří v inkriminovanou dobu tímto místem projížděli a mají svá vozidla vybavena kamerovým systémem, aby kontaktovali kriminalisty na Územním odboru Beroun nebo na lince 158," podotkla policejní mluvčí Marcela Pučelíková. Právě jejich svědectví a kamerový záznam může výrazně přispět k průběhu vyšetřování a následnému objasnění celého případu.

Průběh celého přepadení nasvědčuje tomu, že šlo o promyšlenou loupež. Pachatelé tak řidiče zřejmě přepadli plánovaně. 
Marie Popelková | krimiStory.cz
KOMENTÁŘE

Mohlo by vás zajímat

Zprávy

1+1= no to snad nemyslíte vážně!? Dělat z lidí

Celebrity

Proboha! Co je tohle za stařečka! Slavný český

Sport

Lékaři zachránili bojovníka s prasklou lebkou